Proč Bodykey - v čem vám bude program prospěšný

1. Už žádný pokus a omyl, žádný jo-jo efekt, klíč k vašemu hubnutí je ve vašich genech...

2. Získáte stravovací a cvičební plán přímo na míru, dle vašich potřeb a preferencí..

3. Žádné další poplatky výživovým poradcům a kondičním trenérům, zaplatíte jednou a vše máte doživotně...

4. Podpoříme vás na vaší cestě úpravy životního stylu a dosažení vašich cílů svými zkušenostmi a výsledky...

5. Získáte podporu odborného školitele bodykey RNDr. Pavla Suchánka, který pracuje jako výzkumník v Institutu klinické a experimentální medicíny Praha.

Zaujala mě přednáška RNDr. Pavla Suchánka, který je školitelem programu BodyKey Nutrilite. Dozvěděla jsem se řadu zajímavostí. Například, že program BodyKey byl původně koncipován ne jako program na hubnutí, ale zdravý životní styl. Využívá ho řada sportovců pro optimalizaci formy. Když ví, jak jejich tělo funguje, mohou se lépe připravit na sportovní výkony. 


Filozofie programu je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program pracuje s tím, co se dozví o Vás, našem životě i našich genech, aby zajistil, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.

Začněte s balíčkem.

Balíček je vstupní bod do programu a prvním krokem k vaší nové já.To zahrnuje nejen všechny náležitosti, které budete potřebovat, abyste mohli začít, jako je genetický test a produkty, ale to vám také poskytuje celoživotní přístup v našem on-line přístupu k programu - Online trenér.


Geny mají odpověď

Vzorek vaší DNA poskytne laboratoř základní informace o tom, jak vaše tělo reaguje na tuky a sacharidy, stejně jako různé typy fyzické aktivity. Díky pokročilým a propracovaným systémem, bude váš jedinečný kód DNA pomoci poskytnout část klíčových informací pro navrhování na míru dieta a cvičení plánu . Shromažďování vzorek vaší DNA je bezpečný, jednoduchý a může být dokončena z pohodlí vašeho domova.

Online trenér - Vaše online podpora

Návrh můj plán funkce nám pomůže, aby vás chápat jako osobu, a ne jen jako Dieter. Vezmeme-li v úvahu, co se vám líbí a co ne, pomáhá vytvořit skutečně individuální plán; ten, který je navržený a pro vás!Jak velkou váhu chcete ztratit, je jen na vás, ale je to naše práce, aby vám pomohou dosáhnout a udržet tohoto cíle. Proto se v srdci vašeho programu, je můj Online trenér . Zde najdete skupinu vědců, odborníky na výživu a cvičení odborníci vás povzbudí na cestě. plný skvělých rad, tisíce lahodných receptů, snadné sledovaání videa cvičení a užitečné interaktivní nástroje , můj Online Trenér je váš a bude společník pro Váš úspěch a motivaci.

Online trenér

Vaše osobní cesta hubnutí je jednou, a jen vy můžete vědět, co dosažení cílové váhy pro Vás znamená. To může být příležitost, aby jste vešly do určitého oblečení, nebo si zvednout sebevědomí, žádat o nové zaměstnání. Program nedefinuje úspěch ve snížení hmotnosti, je to také o lepší pocit a být šťastnější s vlastním tělem. Můžete být jedním z mnoha lidí, pro které dosažení optimálního hmotnost není nutně konečný cíl, takže program může, bude i nadále udržovat svou dosaženou hmotnost a udržet si dobrý pocit o sobě.


OBJEDNEJTE SI SVŮJ PROGRAM NA ÚPRAVU HMOTNOSTI PODLE VAŠEHO DNA TESTU

Získáte celoživotní přístup na svou stránku s osobním poradenstvím, stravovacím plánem a efektivním cvičením. Už nemusíte řešit, kde najdete informace k úpravě své hmotnosti. Máte to vše na jednom místě k dispozici. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Již není v nabídce

© 2015 Miloš Toman, Průvodce programem. Radiová 1044/5, Plzeň, 312 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!