Nepřetržitá odborná pomoc a podpora

Budete mít neomezený přístup na online platformu Můj bodykey trenér, kde budete mít k dispozici podporu ze strany našich odborníků na výživu a cvičení, jakož i širokou škálu skvělých nástrojů na sledování a měření hmotnosti, které Vás budou na Vaší cestě po celou dobu doprovázet.Veškeré údaje z Vašeho individuálního Stravovacího a cvičebního plánu se zobrazí na Vaší osobní domovské stránce a budou se neustále aktualizovat.

1. Zdravé hubnutí na míru

2. Vaše geny znají odpověď

3. Jak snadno to funguje

4. Co doživotně získáte

JAK SE ZAPOJIT

Získejte plný přístup na online platformu Můj bodykey trenér, která Vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně. Je to snadné - stačí použít unikátní kód, který najdete ve Vaší bodykey Soupravě.

Nemáte ještě soupravu? Klikněte na tlačítko ZJISTIT CENU SOUPRAVY, kde získáte informaci o ceně a postup jak si soupravu zajistit.

KROK ZA KROKEM

1. krok: bodykey Souprava

Zakupte bodykey Soupravu, která obsahuje vše, co budete na začátku potřebovat.

2. krok: Genetický test

Odeberte vzorek své DNA, což lze snadno provést doma. Poté ho pošlete na analýzu do naší laboratoře.

3. krok: Návrh mého plánu

K dalšímu kroku se musíte zaregistrovat na online platformě Můj bodykey trenér na www.bodykey.cz a informovat naše odborníky o svém životním stylu a preferencích.

4. krok: Můj bodykey trenér

Nedílnou součástí programu je individuální podpora prostřednictvím platformy Můj bodykey trenér, kde Vás na Vaší cestě ke snížení hmotnosti bude provázet tým psychologů a odborníků na výživu a cvičení.

Můj bodykey trenér nabízí

- tisíce chutných receptů

- 70 názorných videonahrávek se cvičením

- nástroje ke sledování Vašeho pokroku

5. krok: Úspěch

Dosažení cílové hmotnosti je průlomovým okamžikem, kdy se ve svém těle cítíte sebejistější a šťastnější. Pokud po dosažení prvotního cíle nechcete program ukončit, bodykey by NUTRILITE Vám pomůže si ideální hmotnost udržet.

© 2015 Miloš Toman, Průvodce programem. Radiová 1044/5, Plzeň, 312 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!